Friday , June 18 2021
Breaking News
Home / समाचार / पत्रकारिताको धरोहर ऋषि धमला एकाएक खाना सहित सडकमा,जनता भोकले म`र्नुहुदैन भन्दै यसरी बाडे खाना (हेर्नुस् भिडियो )

पत्रकारिताको धरोहर ऋषि धमला एकाएक खाना सहित सडकमा,जनता भोकले म`र्नुहुदैन भन्दै यसरी बाडे खाना (हेर्नुस् भिडियो )

यो लकडाउनको विषम परिस्थितिमा धेरै नेपालिहरुलाई एकदमै गाह्राे भैरहेको अवस्था छ कोहिले ज्यान गुमाउनु पर्यो त कोहि अस्पतालमा लम्पसार भएर थन्किन बिबस छन् त कोहि अक्सिजनको कमिमा छट्पटाइरहेका छन् त कोहिलाई आइसियु भेन्टिलेटर नपाउदा ज्यान गुमाउन बाध्य छन् ।

युटुबका पत्रकारहरुले सडकमा रहेका असायहरुलाई खाना खुवाउदै गर्दा अहिले पत्रकारिताको धरोहर मानिने आदरणीय ऋषि धमलाले ती गरिब असाय दिन दुखि र पिडितलाई मलम लाउन भन्दै खाना खुवाएका हुन्।प्राइम टेलिभिजन र रिपोर्टर्स क्लबमा अब फरक अन्दाज देखाउदै आएका धमलाले साचै नै परोपकारि काम गरे ,धन्यवाद ।

विभिन्न समयमा विभिन्न आरोप प्रत्योरोप लागेपनि सडकसम्म पुगेर खाना नपाएका अशायाहरुलाई खाना दिरहनुभएको दृश्यले सबैको मन जितेको छ।आखिर कोहि पत्रकार हुन्छ त यस्तो हुनुपर्छ ,जनताको दुख मर्का र पीडा नबुझ्ने कस्तो पत्रकार हुदोहो ।साचै महान छौ धमला ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

About admin

Check Also

बाढीले ७ को मित्यु हजारौं विस्थापित यदि दया छ भने रिप लेख्नु होस !

मंगलबार साँझ आएको बाढी र पहिरोमा परी सात जनाको मृ’त्यु भएको छ। प्रमुख जिल्ला अधिकारी …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *