Friday , June 18 2021
Breaking News
Home / राशिफल / आज २०७८ सालको पहिलो खग्रास सूर्यग्रहण : कुन राशिलाई कस्तो असर ?

आज २०७८ सालको पहिलो खग्रास सूर्यग्रहण : कुन राशिलाई कस्तो असर ?

अंग्रेजी महिना २०२१ र नेपाली महिना २०७८ सालको पहिलो खग्रास सूर्यग्रहण जून १० अर्थात जेठ २७ गते बिहीवार हुँदैछ ।
यस पटक सूर्यग्रहण जयेश्थ महिनाको कृष्णपक्षको अमावस्या दिनमा हुनेछ। सूर्यग्रहण दिउँसो १ः४२ मा सुरू भई साँझ ६:४१ मा समाप्त हुन्छ।
यो सूर्य ग्रहण उत्तर अमेरिका, यूरोप, एशियामा आंशिक रूपमा देखिनेछ। जबकि ग्रीनल्याण्ड, उत्तरी क्यानाडा र रूसले पूर्ण सूर्य ग्रहण देख्नेछ। यस वर्षको सूर्य ग्रहण भारतको अरुणाचल प्रदेशमा मात्र देखिनेछ।ज्योतिषका अनुसार यस पटक सूर्य ग्रहण वृष राशिमा हुनेछ। तसर्थ, यी राशि चिन्हका व्यक्तिहरू सतर्क हुनु आवश्यक छ।
यसको साथमा, सूर्यग्रहणको प्रभाव सबै राशि चिन्हहरूमा पनि पर्नेछ। आज हामी ज्योतिष विज्ञ प्रवीण मिश्राबाट हामीलाई जानकारी दिँदै छौ की सूर्य ग्रहणको असरले सम्पूर्ण राशिमा के कस्तो असर पार्दैछ ।

मेष – मंगल ग्रह मेषका स्वामी हुन्। यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नु पर्छ। राम्रो खाना राख्नुहोस्। तनाव लिनबाट जोगिनुहोस्। धैर्यताका साथ काम गर्नुहोस्। केहि समयको लागि कुनै ठूलो निर्णय लिनुहोस्। यो ग्रहणको प्रभावले तपाईलाई शुभ परिणाम दिन सक्छ। विदेशबाट नाफा को सम्भावना छ। सफलताको लागि नयाँ अवसरहरु हुनेछन्। वैज्ञानिकहरूले केहि नयाँ खोज गर्न सक्छन्। नयाँ टेक्नोलोजी प्रयोगले प्रगतिको नयाँ मार्ग खोल्नेछ।
वृष – यस राशि चक्रमा सूर्य ग्रहणको कारण वृष राशिले आफ्नो स्वास्थ्यको धेरै ख्याल राख्नु पर्छ। नकारात्मकताबाट बच्नुहोस्। तपाईंको जीवनमा सकारात्मकता बढाउनुहोस्। आउँदै गरेको एक महिनाको लागि कुनै ठूलो निर्णय लिन बेवास्ता गर्नुहोस्। व्यापारसँग सम्बन्धित केहि कामको केहि समयको लागि स्थगित गर्नुहोस्। लामो यात्रा नगर्नुहोस्। यस राशिका व्यक्तिले भाग्यको
सहयोग प्राप्त गर्दछन्। त्यसैले चिन्ता लिनु आवश्यक छैन।

मिथुन – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका मानिसका लागि राम्रो नतिजा ल्याउनेछ। यो कला, मिडिया आदि को क्षेत्रहरु संग सम्बन्धित व्यक्तिहरु लाई विशेष गरी फलदायी हुनेछ। जो चार्टर्ड एकाउन्टेन्ट छन् उनिहरुका लागि यो ग्रहण एक राम्रो समय हो। तपाईंको बोली नियन्त्रण गर्नुहोस्। तर्क बहिष्कार गर्नुहोस्।
कर्कट – यस राशिका व्यक्तिहरूमा सूर्यग्रहणको कुनै नकारात्मक प्रभाव पर्ने छैन। तनावबाट बच्नुहोस्। तपाइँको काममा फोकस राख्नुहोस्।
सिंह – यस राशिकका मानिसहरूले आफ्नो योजना जमिनमा अझ दृढताका साथ गर्नुपर्नेछ। कुनै पनि कामको बारेमा अनुसन्धान गरे पछि मात्र निर्णय लिनुहोस्। सूर्यग्रहण पछि आफ्नो योजनाहरु मा काम गर्नुहोस्। यसले तपाईलाई सफलता दिनेछ। तपाईंले परिवारको सहयोग प्राप्त गर्नुहुनेछ।
कन्या – यस राशिका व्यक्तिले आफ्नो स्वास्थ्यको ठूलो ध्यान राख्नुपर्दछ। स्वास्थ्यको लागि हानिकारक चीजहरूको सेवन गर्नबाट जोगिनुहोस्। बाहिरका चीजहरू खानबाट बच्नुहोस्। तपाईं साथीहरूको समर्थन प्राप्त गर्नुहुनेछ।तुला – यस राशिका व्यक्तिले सूर्य ग्रहणबाट कुनै नकारात्मक नतिजा प्राप्त गर्दैन। तपाईंको पेशासँग सम्बन्धित मामिलाहरूमा निश्चित रूपमा साथीहरू वा परिवारका सदस्यहरूको सल्लाह लिनुहोस्। विचारपूर्वक केहि गर्नुहोस्। काम हुनेछ। सफलता आउनेछ।

वृश्चिक – यस राशिका जातिले व्यर्थमा खर्च गर्नु हुँदैन। नियन्त्रण खर्च गर्नुहोस् । रीसबाट बच्नुहोस्। रिस उठ्न नदिनुहोस्।
धनु – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका व्यक्तिको लागि शुभ परिणाम ल्याउनेछ। तपाईंले काममा सफलता पाउनुहुनेछ। समय तपाईका लागि अनुकूल छ। आलश्य छोड्नुहोस् र काममा ध्यान दिनुहोस्।मकर – यस राशिका व्यक्तिहरूलाई तपाईंको कामको गति बढाउँनेछ । तपाईको अहंकारको कारण कुनै पनि काम स्थगित नगर्नुहोस्। कडा परिश्रममा फोकस गर्नुहोस्। तपाईं राम्रो परिणामहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ। परिवार र साथीभाईहरुको सहयोगमा, तपाईंको काम हुनेछ।
कुम्भ – यस राशि का व्यक्तिले आफ्ना भावनाहरूलाई नियन्त्रणमा राख्नुपर्दछ। यदि तपाईं कसैलाई केही भन्न चाहानुहुन्छ भने केही समयको लागि रोक्नुहोस्। पेशासम्बन्धी मामिलामा होशियार रहनुहोस्। यदि तपाईं रोजगार परिवर्तन गर्ने सोच्दै हुनुहुन्छ भने, त्यसपछि केहि समयको लागि स्थगित गर्नुहोस्। नयाँ सीप सिक्नुहोस्। यो सूर्य ग्रहणको तपाईं मा कुनै नकारात्मक प्रभाव हुँदैन।
मीन – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका व्यक्तिको लागि अनुकूल परिणाम ल्याउनेछ। तपाईंको बोली नियन्त्रण गर्नुहोस्। तपाईंका कार्यहरू चाँडो गर्नुहोस्।

About admin

Check Also

असार महिनामा यी राशी हुनेहरु हुँदैछन् मालामाल, हेर्नुहोस् २०७८ असार महिनाको राशिफल

मेष – मेष राशि हुने व्यक्तिको लागि यो महिना केही राम्रो रहनेछ । सञ्चित धनको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *