Friday , June 18 2021
Breaking News
Home / मनोरंजन / ‘फुलबुट्टे सारी’ गाउने अफ्रिकी गायिकाले गाइन् फेरि अर्को नेपाली गीत, केहिक्षणमै बन्यो भा’इरल (भिडियो सहित)

‘फुलबुट्टे सारी’ गाउने अफ्रिकी गायिकाले गाइन् फेरि अर्को नेपाली गीत, केहिक्षणमै बन्यो भा’इरल (भिडियो सहित)

केही समय अघि फुल`बुट्टे सारीको क’भर गीत गाएर निकै नै चर्चा कमाएकी अफ़्रिकि गयिका अ’हिले निकै नै लोकपि्रय छिन । फुलबुट्टे सारीले उन`लाई अपार सफ’लता दिएको थियो । उक्त गीत सामा`जिक सं’जालभरी निकै नै भाइर’ल नै बनेको थियो ।

यसको सफल’तापछि वियोन्सीले अर्को नेपाली गीत गएकी छिन । गीत गएर चर्चा भए’पछि संगीतकार राजनराज शिवा`कोटीले वियो’न्सलाई नयाँ गीत ‘ल्यासे पाउ’ समेत गाउन लगा’एका छन् । गीतमा वियोन्सेसँग राजनरा’जले समेत स्वर दिएका छन् ।

मन्दिरा ढुंगेलले शब्द रहेको गीतमा राजनले नै संगी’त गरेका छन् । गीतको भिडि’योमा राजन र वियोन्सेकै अभि’नय देख्न सकिन्छ । राजेश पुमा राईले निर्दे’शन गरेको भिडि`योमा उत्सव दा`हालको छा’याँकन र विकास दाहा`लको सम्पा’दन रहेकोछ । – इताजा खबर`बाट

अब प्रस्तुत छ भिडियो सामाग्री….

About admin

Check Also

मेलिना मैनालीसंग विशेष सम्बाद, किरण गजमेर र कोच प्रमोद बारे यस्तो भनिन्, हेर्नुस् भिडियो ..।

नकआउट राउन्डबाट बाहिरिएसंग चर्चामा आएको एउटा नाम हो मेलिना मैनाली । ब्लाईन्ड अडिसनमा झापाकी मेलिना …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *