Friday , June 18 2021
Breaking News
Home / समाचार / सबिता माताले गरिन २०७८ सालको नेपालको यस्ताे ड’रलाग्दो भ’बिस्यवाणी, को-रोनाबारे यस्तो खु-लाशा (भिडियाे हेर्नुस्)

सबिता माताले गरिन २०७८ सालको नेपालको यस्ताे ड’रलाग्दो भ’बिस्यवाणी, को-रोनाबारे यस्तो खु-लाशा (भिडियाे हेर्नुस्)

सबिता माताले गरिन २०७८ सालको नेपालको यस्ताे ड’रलाग्दो भ’बिस्यवाणी, को-रोनाबारे यस्तो खु-लाशा (भिडियाे हेर्नुस्) । धनकुटा जिल्लामा २७ वर्षअघि ७ महिनामा आमाको कोखबाट जन्मिएर ७ बर्षमा नै अलौकिक शक्ति ज्ञान पाएकी,

हाल काठमाडौंमा बस्दै आएकी नेपाली माता सविता सरु शर्मा आचार्य अहिले निकै चर्चामा रहेकि छिन् । उनले अहिलेसम्म नेपालका नाम चलेका राजनीतिज्ञदेखि लिएर चर्चित कलाकार, उद्योगपतिहरु र पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह, हिमानी शाह, पूर्वप्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल, शेर बहादुर देउवा, नायिका रेखा थापालगायतका दर्जनौ चर्चित अनुहारहरुको भूत, भविष्य र वर्तमान हेरिसकेकी छिन् ।

सर्वसाधारणहरुसमेत गरेर अहिलेसम्म झण्डै १३ लाख जनाको भविष्य हेरिसकेको बताउने सवितालाई भक्तजनहरुले माताजी भनेर सम्बोधन गर्ने गर्दछन्। साथसाथै उनी अहिले देश विदेशमा नेपाली माताजीको नामबाट नै प्रख्यात छिन्।

माता केहि समय अघि देखि काठमाडौँ बाहिर थिइन्। उनी आफ्नो जन्मथलो इटहरीमा गएकी थिइन्। केहि समय उनको शरीरले आराम चाहेकोले पनि उनी आफ्नो घर गएको उनले बताइन् । बाँकि कुराकानि तलकाे भिडियाे रिपोर्टमा हेर्नुहाेस्:-

About admin

Check Also

बाढीले ७ को मित्यु हजारौं विस्थापित यदि दया छ भने रिप लेख्नु होस !

मंगलबार साँझ आएको बाढी र पहिरोमा परी सात जनाको मृ’त्यु भएको छ। प्रमुख जिल्ला अधिकारी …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *